Od 16. července bude Radotín neprůjezdný

Jak jsem již informovali, od 16. do 20. července 2022 bude zcela uzavřena křižovatka ulic Karlická a náměstí Osvoboditelů v úseku od ulice U Starého stadiónu k světelné křižovatce.

Objízdná trasa pro řidiče z Poberouní bude vyznačena přes Dobřichovice, Jíloviště a I/4 (Strakonická), případně přes Dobřichovice, Řevnice a D4. Pro řidiče z Třebotova a Kosoře bude objízdná trasa vyznačena přes Ořech, Zadní Kopaninu a ulicí Na Cikánce. Autobusy MHD linky 244 a 248 budou odkloněny přes ulici Václava Balého a Loučanskou do ulice Ke Zděři, kde bude v blízkosti podchodu pod tratí (u skate parku) výstupní zastávka. Dálkové linky Ropidu ze směru od Třebotova budou vedeny přes Rymáň a panelovou komunikaci na Karlickou. Občanům s trvalým bydlištěm v Radotíně bude městskou či státní policií umožněno jet přes Rymáň a po „panelce“.

V rámci bezkolizního průjezdu linek BUS zároveň dojde k omezení parkování jak v oblasti Loučanské a Rymáně, tak i v ulici Otínská (kvůli křižovatky Zderazská x Karlická, kterou autobus nevytočí).

Tato uzavírka se netýká chodců, chodník v uzavřeném místě nebude omezen.

Situační mapa Radotín (pdf, 7,73 MB)
Situační mapa objížďky (pdf, 10,6 MB)

Zveřejněno: 15.07.2022 – Eva Javorská ; Přečteno 2981 x
Vytisknout